سايت جامع فرهنگي مذهبي بنياد شهيد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

سايت جامع فرهنگي مذهبي بنياد شهيد و امور ايثارگران تهران طراحي مي شود رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران از طراحي سايت جامع فرهنگي - مذهبي با رويكرد ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و ارزش هاي هشت سال دفاع مقدس خبر داد

 

به گزارش روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران تهران، احمد اسماعيلي با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري مبني بر تهاجم فرهنگي دشمنان درعرصه جنگ نرم، افزود: اين سايت با هدف مقابله با اقدامات سوء و مغرضانه دشمنان در فضاي سايبري و مجازي، در كنار ديگر وب سايت هايي كه در دفاع از ارزش هاي فرهنگي و مذهبي كشور فعاليت مي كنند، طراحي مي شود.

 

وي ادامه داد: اين سايت با قابليت تبادل اطلاعات در تالارهاي گفتمان نقش مهمي را در كنترل و جهت دهي افكار عمومي، در مباحث و موضوعات فرهنگي و دفاع مقدس بر عهده دارد.

اسماعيلي خاطر نشان كرد: در اين سايت بخش هاي مختلفي از جمله ارائه مقالات، پژوهش ها، خاطرات، تصاوير،مشاوره ، موسيقي و ادبيات در حوزه مباحث فرهنگي و دفاع مقدس و نيز پاسخگويي به سوالات و شبهات ديني پيش بيني شده است.

رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران تهران عنوان كرد: قابليت دريافت نظرات خانواده هاي شاهد و ايثارگر تهران بزرگ در جهت ارتقا سطح خدمت رساني به اين عزيزان و ايجاد ارتباط تنگاتنگ ميان جامعه هدف با مسوولان اين سازمان و نيز پاسخگويي به موقع از ديگر اهداف طراحي اين سايت مي باشد.

وي گفت: خانواده هاي شاهد و ايثارگر تهران با مراجعه به اين سايت مي توانند مسوولان را از انتقادات و پيشنهادها خود در جهت خدمت رساني بهتر مطلع نمايند.

اسماعيلي بيان داشت:با طراحي سايت مذكور تحول مديريتي در ارتباط با جامعه هدف بنياد شهيد و امور ايثارگران در پايتخت از طريق فضاي مجازي، صورت مي گيرد.

 

 

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 23 آذر 1390 ، 05:45  

خبر

دوره جدید آموزشی
ثبت نام دوره های جدید مجتمع علمی آموزشی امام خمینی آغاز شد.برای ثبت نام هرچه زودتر به بخش مربوطه در مجتمع مراجعه فرمایید

تبلیغات نوشتاری

تبلیغات نوشتاری :اغاز ترم بهاره
دوره جدید آموزشی
ثبت نام دوره های جدید مجتمع علمی آموزشی امام خمینی آغاز شد.برای ثبت نام هرچه زودتر به بخش مربوطه در مجتمع مراجعه فرمایید
اغاز ترم بهاره